5 канал

Другий день міжнародного форуму у Давосі: головні питання і зустрічі

Міграційна криза в Європі та глобальні виклики економіки - такі головні теми другого робочого дня міжнародного форуму в Давосі.

Завтра вже на традиційному українському сніданку учасники обговорять зміни у країні, які відбулися протягом року.

На Міжнародному економічному форумі у Давосі зібралися більш ніж дві з половиною тисячі найвпливовіших бізнесменів та урядовців з усього світу. Говорять про економічну ситуацію в Євросоюзі, яка дещо похитнулася після липневого переддефолтного стану Греції. Прем'єр-міністр Алексіс Ципрас просить  Євросоюз посилити підтримку країни, однак не згадує, як необачно витратили попередні позики.

Найбільше ж уваги прикуто до міграційної кризи. Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте зазначив, що лише з початку цього року до Греції з Туреччини морем прибули 35 тисяч мігрантів, а в 2015 році їхня кількість перевищила мільйон. Найбільше - прийняла Німеччина.

А тим часом на кордонах країн ЄС продовжують рости стіни. Австрія, Німеччина, Данія та Швеція вже перевіряють документи у всіх, хто приїздить до країни. Так намагаються впоратися із неконтрольованим напливом біженців.  Шенгенська зона  під загрозою зникнення. 

Попередній матеріал
Росія від самого початку не збиралася виконувати Мінські угоди – посол
Наступний матеріал
У Гізі на туристичній дорозі терористи підірвали бомбу, є загиблі
Loading...

Порошенко у Давосі провів переговори з директором МВФ

Порошенко провів зустріч із президентом Міжнародного комітету Червоного Хреста

Порошенко обговорив з прем’єром Нідерландів збереження санкцій проти Росії

Порошенко і Байден скоординували дії щодо припинення вогню на Донбасі