До організованих США військових навчань в Україні та Грузії приєднається Латвія

  Підрозділи Національних Збройних сил Латвії планують участь у військових навчаннях в Україні та в Грузії у липні 2015 року.

  Про це свідчить проект розпорядження уряду Латвії, який планується затвердити 30 червня. В анотації до проекту йдеться, що з 7 до 22 липня в Грузії відбудуться організовані американською армією в Європі об'єднані навчання сухопутних і повітряних сил Agile Spirit 2015. У них задіяні підрозділи НАТО і країн-учасниць "Партнерство заради миру" з Литви, Латвії, США, Грузії, Румунії та Болгарії.

  З 20 до 31 липня в Україні відбудуться організовані американською армією в Європі об'єднані навчання сухопутних і повітряних сил Saber Guardian/Rapid Trident 2015. У них візьмуть участь підрозділи Азербайджану, Болгарії, Великобританії, Німеччини, Грузії, Іспанії, Канади, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, США та України.

  У навчаннях Saber Guardian/Rapid Trident 2014 в Україні візьмуть участь близько 1,5 тис. іноземних військовослужбовців. Рішення про участь підрозділів Національних збройних сил у спільних військових навчаннях у країнах, що не є членами НАТО чи Євросоюзу, ухвалюють уряди. Навчання нададуть можливість поліпшити співробітництво НАТО та країн-учасниць "Партнерство заради миру".

  Попередній матеріал
  За книгою Джона Леннона створять виставу
  Наступний матеріал
  У Тунісі заарештували групу підозрюваних у теракті в готелі