5 канал

Для Японії питання вирішення української кризи є пріоритетним в рамках наступної зустрічі лідерів "Великої сімки" - посол

Для Японії питання врегулювання ситуації в Україні буде одним із головних пріоритетів під час наступної зустрічі лідерів "Великої сімки", наголошує Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні та Молдові Шігекі Сумі.

Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

"Для Японії питання врегулювання ситуації в Україні буде одним із головних пріоритетів під час наступної зустрічі лідерів "Великої сімки". Я сподіваюся, Японія зможе зробити свій внесок в об'єднання точок зору учасників "Групи семи", зокрема, щодо економічних реформ. Українське питання має два аспекти, одне – як принести мир на Схід України та повернути Крим. Але також дуже важливо зробити українську економіку сильною, щоб країна могла встояти на ногах під час боротьби з російською агресією. Лідери країн "Великої сімки" мають виконати свою роль щодо вирішення обох цих питань", – заявив Сумі.

Повну версію розмови з Шігекі Сумі дивіться в рубриці Інтерв'ю

Нагадаємо, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні та Молдові Шігекі Сумі також заявив, що Путін добре зіграв на темі боротьби з міжнародним тероризмом.

Попередній матеріал
Геращенко: В неволі у бойовиків залишається 148 громадян України
Наступний матеріал
Одразу у двох районах Херсонщини вибухівкою зруйновані електроопори
Теги:
Loading...