Facebook.com/AuswaertigesAmt

Для повернення в G7 Росія має сприяти вирішенню конфлікту в Україні - Штайнмаєр

  Повернення Росії до групи провідних промислових держав світу можливе при умові сприяння Москвою вирішенню конфлікту на сході України.

  Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр перед зустріччю глав МЗС країн G7, передає Deutsche Welle.

  За його словами, Москва повинна працювати над "створенням умов" для повернення до групи провідних світових держав, у тому числі забезпечуючи "наближення до вирішення конфлікту в Україні".

  Зустріч міністрів закордонних справ "Великої сімки" розпочалась увечері у вівторок, 14 квітня, в місті Любек на півночі Німеччини і тримватиме два дні.

  Зустріч голів МЗС Франції, Великобританії, Німеччини, Канади, США, Італії та Японії знаменує початок головування ФРН у групі. Міністри закордонних справ G7 сподіваються використати останні міжнародні угоди для того, щоби покласти край бойовим діям на сході України та вирішити питання ядерної програми Ірану.

  Крім конфлікту в Східній Україні, міністри обговорюватимуть загрозу так званої "Ісламської держави", епідемію лихоманки Ебола в Західній Африці та зміну клімату.

  Нагадаємо, у 2014році через анексію Росією українського Криму лідери G7 вирішили виключити РФ з групи. Виключення Росії з групи перетворило її з G8 на G7.

  Попередній матеріал
  ОБСЄ хоче демілітаризувати селище Широкине – прес-центр АТО
  Наступний матеріал
  Пожежі в Забайкаллі: площа займання збільшилася у вісім разів, евакуйовано понад 1,5 тис. людей

  Сьогодні на саміті G7 говоритимуть про способи подолання тероризму і боротьбу із вірусом Ебола

  Голова МЗС Німеччини не хоче, щоб Росія була присутня на саміті G7

  G7 і МВФ розглядають можливість збільшення допомоги Україні до $40 млрд - джерело

  G7 попереджає Росію про нові можливі санкції