businessvisit.com.ua

Для боротьби з російською пропагандою ЄС збирає групу експертів

  Влада ЄС готується сформувати групу експертів, які будуть займатися "перевіркою фактів і корекцією дезінформації і міфів".

  Про це повідомляє видання Delfi.

  У повідомленні йдеться, що група російськомовних експертів повинна аналізувати і відстежувати опубліковані в ЗМІ російською мовою матеріали, пов'язані з політикою ЄС. Передбачається, що вони також будуть готувати матеріали для преси російською мовою - статті, фактологічні матеріали і інфографіку і розвивати співпрацю з шістьма країнами колишнього СРСР (Вірменія, Азербайджан, Грузія, Україна, Білорусь і Молдова), що входять до Східне партнерство.

  Зазначається, що планується прийняти на роботу від двох до п'яти фахівців (у минулому журналістів або PR-спеціалістів), зарплата яких повинна становити не менше 4350 євро на місяць. При цьому оплачувати працю експертів будуть країни, які висувають їх на ці позиції, так як в структурах ЄС бюджету на цей проект не передбачено.

  Рішення про створення нової структури стало реакцією дипломатичної служби на заклик лідерів ЄС протиставити що-небудь дезінформації з боку Росії. План стратегічної комунікації, спрямований на підтримку свободи ЗМІ, повинен бути готовий до червня.

  Попередній матеріал
  Усі країни Євросоюзу до кінця року можуть ратифікувати Угоду про асоціацію Україна-ЄС - Чалий
  Наступний матеріал
  В Україні закінчуються ліки для ВІЛ-інфікованих - Всеукраїнська мережа ЛЖВ

  Мільярди Кремля на пропаганду не дають бажаного результату - Лубківський

  Навіть в Австралії діє російська пропаганда, український уряд має на це реагувати – експерт

  В Естонії з’явиться телеканал для протистояння російській пропаганді

  В Україні з’явився сервіс блокування антиукраїнської пропаганди TrolleyBust