Іл-76 в Делі_2
5.ua

Деталь для ремонту українського Іл-76 вже доправили у Делі

Деталь для ремонту українського літака Іл-76, який має евакуювати українців з Непалу, вже доправили в Делі і тепер встановлюють.

Про це повідомив кореспондент "5 каналу", який супроводжує місію з евакуації українців з Непалу, який постраждав від руйнівного землетрусу.

Також він повідомив, що літаку Іл-76 дозволили приземлитися у Катманду о 16:00 за місцевим часом. Утім, цей термін сплинув півгодини тому. У Делі все ще триває ремонт українського лайнера. Потрібну деталь уже розмитнили. Проте, щоби її встановити потрібно шість годин. Нині тривають переговори дипломатів, щоб все ж таки здійснити цей виліт.

Разом з тим, досі невідомо, коли саме повітряне судно зможе приземлитися у Катманду, адже Непал закрив свій міжнародний аеропорт для великих літаків. Про це повідомили в управлінні летовища, яке прийматиме судна лише малі або середнього розміру.

В аеропорту пояснили, що єдина злітно-посадкова смуга не пристосована для такого напливу великих транспортних чи пасажирських літаків: за останній тиждень вона прийняла кілька десятків таких лайнерів і тепер пошкоджена та потребує ремонту.

Раніше стало відомо що вітчизняний літак отримав дозвіл на посадку у Катманду у неділю. Окрім українців, борт має забрати й громадян інших європейських держав.

Тим часом кількість загиблих внаслідок землетрусу у високогірній країні вже перевищила 7 тис., поранених - удвічі більше. Ще кількасот людей досі вважають зниклими безвісти. Пошукова операція триває, але знайти вцілілих рятувальники не сподіваються. Сьогодні на півночі країни виявили останки понад півсотні жертв лавини, що зійшла після землетрусу. Серед загиблих - кілька іноземних туристів. Однак, тіла не упізнані, національна приналежність не встановлена.

Попередній матеріал
За рік на Донбасі загинули 8 журналістів, понад 40 потрапили в полон терористів - НМПУ
Наступний матеріал
Ув'язнений в Росії режисер Сенцов написав лист-звернення до українців

Столичний аеропорт Непалу закрили для великих літаків

Евакуація з Непалу: зламаний український Іл-76 отримав дозвіл на посадку в Катманду

Україна евакуює із Непалу 120 людей, з них 87 українців

Надій знайти вцілілих після руйнівного землетрусу у Непалі більше немає