5.ua

Десять поранених відправились з Дніпропетровська до Естонії на лікування

  Естонські медики неодноразово зв’язувались зі спеціалістами Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова, та обговорювали з ними список претендентів на лікування за кордоном, детально вивчали їх діагнози. У результаті було прийнято рішення щодо надання лікування та реабілітації 8 пацієнтам цього медзакладу.

  Про це 23 вересня повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

  "Решта військових, які також відправилися до Естонії, – пацієнти Дніпропетровської лікарні №6 та №16", - додали у повідомленні.

  "Уже не перший раз ми відправляємо поранених на лікування до країн ЄС. Наразі на наше прохання відгукнулася й Естонія. Ми провели конструктивні переговори. Спочатку йшлося про 24 поранених, але після всіх нарад зупинилися на 10. Естонська сторона взяла на себе всі витрати з транспортування, лікування і реабілітації солдат, за що ми їм дуже вдячні. Хлопці будуть перебувати там стільки, скільки потрібно, тобто до повного одужання", – зазначив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов.

  Варто зазначити, що 10 військових, які відлетіли до Естонії, – це представники 703-го батальйону, "Шахтарська", "Донбасу", "Дніпра-1", військових частин 3027 та 4615.

  Характер травм пацієнтів: поранення кінцівок, грудної клітини та черевної порожнини. Стан більшості поранених солдат медики розцінюють як середньої важкості. Разом із українськими пораненими до Естонії вилетіла делегація з Дніпропетровська для переговорів про взаємодію між Дніпропетровщиною та територіальними громадами цієї балтійської країни.

  "В Естонії відкрився сучасний протезний центр, ми летимо ознайомитися з його роботою. За попередньою домовленістю наші поранені зможуть отримувати там протези. Також ми сподіваємось, що незабаром такий центр з’явиться й у нас в регіоні за підтримки інвесторів", – заявив журналістам радник глави ОДА Борис Трейгерман.

  Попередній матеріал
  Кабмін просить МВФ переглянути кредитні умови через війну
  Наступний матеріал
  Кабмін просить МВФ переглянути кредитні умови через війну
  Loading...