Фото obozrevatel.com

Держдума РФ відмовилась вводити покарання за пропаганду насильства у ЗМІ

  Таке рішення прийняли депутати до другого читання урядового законопроекту, який серед іншого, мав запровадити штрафи для ЗМІ за пропаганду культу насильства і жорстокості.

  Про таке повідомляє російське видання "Ведомости".

  До другого читання із законопроекту виключили штрафи для юридичних осіб за виробництво і випуск продукції засобів масової інформації, що містить матеріали, що пропагують культ насильства і жорстокості.

  Держдума в березні прийняла в першому читанні урядовий законопроект про збільшення до 1 млн руб. штрафів за публікації в ЗМІ, що закликають до тероризму або виправдовують його. До другого читання із законопроекту виключили штрафи від 20 000 до 200 000 руб. для юридичних осіб за виробництво і випуск продукції засобів масової інформації, що містить матеріали, що пропагують культ насильства і жорстокості. Про таку поправку раніше просив голова комітету з інформаційної політики Леонід Левін ("Справедлива Росія"), хто ж добився фактичної легалізації пропаганди насильства в РФ – не повідомляється.

  Нагадаємо, після убивства Бориса Нємцова більшість оглядачів винуватили офіційні російські ЗМІ у пропаганді насильства і створення "атмосфери ненависті" в РФ.

  Попередній матеріал
  КМДА обіцяє 50% знижку на ліки з "карткою киянина"
  Наступний матеріал
  Гройсман пропонує провести публічні слухання щодо нових тарифів ЖКГ

  Не можна займатися контрпропагандою в російському стилі - політолог

  За часів СРСР мистецтво телепропаганди досягло вершин – Уколов

  В Естонії з’явиться телеканал для протистояння російській пропаганді

  Російського пропагандиста Муравйова видворили з України - журналіст