Держдепартамент США: у світі на третину зросла кількість терактів

  На третину зросла кількість терактів у світі 2014-го року порівняно з попереднім, 2013. Такі дані оприлюднив державний департамент США.

  Усього нарахували 13,5 тис. атак. І загинули в них на 80% більше людей. Переважно ідеться про Ірак, Афганістан і Ніґерію. Також торік захопили в заручники утричі більше людей, ніж 2013-го. Найнебезпечнішим Держдеп вважає терористичне угруповання "Ісламська держава". Лише під час захоплення однієї в'язниці в Мосулі терористи вбили понад 600 людей - це найкривавіший теракт від 11 вересня 2001.

  "Ми глибоко занепокоєні постійним розвитком "Ісламської держави" в Іраку та появою самопроголошених філій цієї організації в Лівії, Єгипті, Ніґерії та інших країнах. Десятки тисяч іноземних терористів їдуть на Близький Схід і посилюють не лише рівень насильства там, а й небезпеку тероризму у власних країнах. Лише до Сирії за 2014 рік прибули 16 тис. вояків з 90 країн світу - це найбільший потік за останні 20 років", - зазначив посол з особливих доручень державного департаменту США Тіна Кайданов.

  Попередній матеріал
  В Сочі влада відмовила у встановленні таблички пам'яті Нємцова
  Наступний матеріал
  У Кракові проходять дні Львова за участю кримськотатарської культурної програми