Facebook/ U.S. Embassy Moscow

Держдеп відповів "Известиям" на публікацію з фейковим листом

  Державний департамент США з гумором поставився до публікації російської газети "Известия", у якій журналісти використали рейковий лист американського чиновника.

  На офіційній сторінці Facebook посольства США в Москві розмістили скан листа, який уповноваженої з прав ЛГБТ Ренді Беррі нібито відправила російському гей-активісту. Саме на цей документ посилалися "Известия" у номері за 17 листопада.

  "Шановні "Известия"! Наступного разу, коли будете використовувати фальшиві листи, надсилайте нам - будемо раді допомогти виправити помилки. Щиро Ваш, Держдеп", - написано під текстом листа.

  Співробітники американського посольства відредагували числення стилістичні та граматичні помилки червоною ручкою, а також висловили здивування, що для зв’язку із дипломатом вказана пошта, зареєстрована на сервісі Gmail.

  Як повідомили "Известия", цей лист ще у травні виявили хакери у поштовій скриньці Алєксєєва.

  Уньому йдеться про те, що Держдепартамент висловлює подяку ЛГБТ-активісту Миколі Алєксєєву за вклад у придушенні російської агресії проти України. Газета також стверджувала, що активіст отримує від США гроші на дестабілізацію обстановки в Росії.

  Попередній матеріал
  У Знам’янці попрощалися із загиблим воїном АТО
  Наступний матеріал
  Прокурор Парижа не підтвердив загибель організатора терактів