en.wikipedia.org

Державіаслужба заборонила Turkmenistan Airlines літати в Київ

  Державна авіаційна служба України заборонила національній авіакомпанії Туркменістану Turkmenistan Airlines із 16 серпня виконувати рейс Київ-Ашгабат.

  Про це йдеться на веб-сайті Державіаслужби.

  "Незважаючи на підписання 27 липня 2015 року в Ашгабаті протоколу четвертого засідання Спільної міждержавної туркменсько-української комісії з економічного та культурно-гуманітарного співробітництва, під час якого сторони висловили зацікавленість у розвитку регулярного повітряного сполучення між Україною і Туркменістаном та рекомендували авіакомпаніям обох країн розглянути питання забезпечення регулярного авіасполучення між Києвом та Ашгабатом, туркменська сторона досі не надала призначеній з українського боку авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" дозвіл на здійснення регулярних рейсів за маршрутом Київ-Ашгабат", - йдеться у повідомленні.

  Водночас відомство зазначає, що туркменська авіакомпанія вчасно отримала необхідні дозволи від української сторони і безперешкодно відновила польоти в Україну.

  "Оскільки туркменська авіакомпанія експлуатує повітряну лінію Київ-Ашгабат в односторонньому порядку, що суперечить п. 1 ст. 11 угоди між урядом України та урядом Туркменістану про співпрацю в галузі повітряного сполучення, Державіаслужба вимушена вдатися до заходів контролю та скористатися своїм правом анулювати з 16 серпня 2015 року дозвіл на виконання польотів авіакомпанії "Туркменховайоллари" за маршрутом Київ-Ашгабат", - сказано в повідомленні.

  Нагадаємо, компанія МАУ також прагнула здійснювати свої рейси до Ашгабаду. З вересня.

  Попередній матеріал
  Дуже скоро мобілізовані зможуть укладати контракти на військову службу строком на рік і півроку - Талалай
  Наступний матеріал
  На Чернігівщині голову райдержадміністрації затримали в момент отримання хабара
  Теги:
  Loading...