inforesist.org

Депутати парламенту Японії побилися під час засідання у прямому ефірі (відео)

Конфлікт був викликаний пакетом законів, за яким Збройні сили Японії можна буде використовувати за межами країни.

У парламенті Японії в четвер, 17 вересня, сталася бійка. Інцидент спалахнув під час розгляду пакету законопроектів, що дозволяє Японії воювати за кордоном. Про це повідомляє видання Inforesist з посиланням на The New York Times.

Такі законопроекти лобіює прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе. На його думку, країна повинна брати активнішу участь у міжнародних військових операціях. Офіційно це обґрунтовується нещодавнім інцидентом у Сирії, де ісламісти викрали і стратили двох громадян Японії. Японська опозиція і частина населення не підтримує такого рішення. Після програшу у Другій світовій війні армія країни офіційно носить назву "Сил самооборони" і не має права діяти поза межами Японських островів.

inforesist.org

За даними The New York Times, скандальна сцена у залі голосувань верхньої палати японського парламенту була викликана саме депутатами від опозиції. Вони намагалися перешкодити голосуванню шляхом нападу на голову оборонного комітету і вибивання у нього мікрофона з рук. У відповідь члени правлячої партії почали відпихати опозиціонерів, обороняли голову комітету, щоб він міг дати старт голосуванню. Решта обранців залишились на своїх місцях і чомусь плескали в долоні. Усю сцену передавав наживо японський національний телеканал NHK.

Попередній матеріал
Сирійському біженцю, якого збила з ніг журналістка, дадуть притулок в Іспанії
Наступний матеріал
Україна має потужні бази для виготовлення власних безпілотників - Умрихін
Теги:
Loading...