5.ua

Депутат Держдуми РФ: російська еміграція 1990-х і 2000-х налаштована проти Путіна і солідарна з українською діаспорою

  Росіяни, які виїхали з РФ протягом двох останніх десятиліть, підтримують Україну та передають кошти на АТО.

  Про це в ексклюзивному інтерв'ю 5.ua розповів російський політичний діяч, підприємець, депутат Державної думи Росії 5-го і 6-го скликань, єдиний депутат російського парламенту, що відмовився голосувати за анексію Криму, Ілля Пономарьов.

  За його словами, російська еміграція має три хвилі. Найстаріша - "белогвардейщина", налаштована дуже імперськи і зараз повністю підтримує Путіна.

  "А ось прошарок єврейської еміграції кінця 1970-х – 1980-х років займає позицію антипутінську, але індиферентну, не готову щось робити. Бо вони себе більше ідентифікують як євреї, американці, але не як росіяни. Вони виїжджали погано, їх пограбували всіх перед від'їздом, і тому вони не хочуть мати до цього взагалі ніякого стосунку", - пояснив Пономарьов.

  Водночас емігранти третьої хвилі, навпаки, активно підтримують українців.

  "Еміграція 1990-х і 2000-х особливо років науково-технічної інтелігенції, підприємницької еміграції налаштована дуже різко антипутінськи і діє солідарно з українською діаспорою. У нас немає ніяких протиріч, вони беруть участь у зборі коштів на антитерористичну операцію, збирають кошти на медикаменти, прилади нічного бачення, на жилети і таке інше, передають на це гроші. Українські товариші приходять на наші марші миру, які влаштовуються в різних американських містах. Тобто ми абсолютно відчуваємо, що ми живемо однією сім'єю і ніяк нічого один з одним не ділимо, а навпаки – намагаємося одне одного підтримати", - сказав Пономарьов. 

  Попередній матеріал
  Олег Синютка: Вибухи у Львові вчинені, щоб дестабілізувати, налякати людей
  Наступний матеріал
  Уряд схвалив проект закону про електронний реєстр військовозобов'язаних - Полторак