bbc.co.uk

Чиновник ФІФА вів таємну співпрацю зі слідчими

  Деталі цієї угоди оприлюднили після того, як суддя задовольнив відповідний запит від п’яти медіа-груп.

  Корумпований чиновник ФІФА співпрацював зі слідчими під прикриттям протягом півтора року, перебуваючи при цьому у складі виконавчого комітету футбольної організації, повідомляє "ВВС-Україна".

  70-річний громадянин США Чак Блейзер уклав угоду про співпрацю з американськими прокурорами після того, як визнав свою вину за звинуваченнями у хабарництві, відмиванні грошей та ухилянні від сплати податків.

  У повідомленні йдеться, що деталі цієї угоди оприлюднили після того, як суддя задовольнив відповідний запит від п’яти медіа-груп. Згідно з документом, пан Блейзер, який входив до виконкому ФІФА протягом 1997-2013 років, таємно співпрацював зі слідчими з грудня 2011 року.

  Такоз зазначається, що минулого місяця американські прокурори звинуватили 14 чиновників ФІФА у шахрайстві та відмиванні десятків мільйонів доларів. Повідомляється, що ці порушення мали місце протягом понад 24 років.

  Пан Блейзер підписав 19-сторінкову угоду про співробітництво у листопаді 2013 року – у день, коли він визнав свою вину, – однак співпраця між ним та владою США розпочалася ще у грудні 2011 року.

  У документі йдеться: "Відповідач погоджується надавати всі документи та інші матеріали, які можуть мати відношення до даного розслідування… та брати участь у заходах під прикриттям відповідно до конкретних вказівок правоохоронних органів".

  Видання зазначає, що минулого року газета New York Daily News повідомила, що під час Олімпійських ігор у Лондоні у 2012 році пан Блейзер зустрічався з іншими чиновниками, маючи при собі брелок з пристроєм для підслуховування.

  Нагадаємо, 9 червня аргентинець, підозрюваний у корупційних схемах ФІФА, здався поліції. Чоловік прийшов до поліцейського відділку італійського міста Больцано у супроводі адвокатів.

  Попередній матеріал
  Система медичної евакуації з фронту раніше була неефективна, на передову кидали лікарів високого класу – експерт
  Наступний матеріал
  140 вінницьких правоохоронців повернулися із зони АТО
  Теги:
  Loading...