Польща
Польща inforesist.org

Чергове засідання міжпарламентської асамблеї України та Польщі відбудеться у червні

  Заступник спікера Верховної Ради України Оксана Сироїд і віце-маршалок польського Сейму Ельжбета Радзишевська домовилися провести VIII засідання міжпарламентської асамблеї України і Польщі у червні.

  Про це повідомляє в середу прес-служба українського парламенту, Сироід і Радзішевская в ході зустрічі в Києві відзначили необхідність подальшого міжпарламентського співробітництва, передає "Інтерфакс-Україна".

  Зазначається, парламентарі планують продовжити співпрацю в трьох робочих групах, утворених в рамках міжпарламентської асамблеї: у справах європейської інтеграції, транскордонного співробітництва та реформування органів місцевого самоврядування.

  За словами Сироїд, дані напрями співпраці є надзвичайно актуальними для Верховної Ради. Вона підкреслила, Польща активно підтримує євроінтеграційні прагнення України, а українські парламентарії готові переймати успішний досвід своїх польських колег щодо адаптації національного права до стандартів ЄС.

  У свою чергу, Радзішевска підтвердила прагнення Польщі поділитися досвідом євроінтеграції, щоб Україна не допускала помилок на цьому шляху. Вона також зазначила, що євроінтеграція України сприятиме зростанню обсягу взаємних інвестицій і торгівлі двох країн, а Парламентська асамблея України і Польщі сприятиме розвитку двосторонніх економічних зв'язків.

  Попередній матеріал
  Дівчинка зі Слов'янська заспівала пісню українським бійцям: "Перемагай і повертайся додому"
  Наступний матеріал
  Сьогодні в Південній Кореї вшановують жертв затонулого порому, у якому загинуло понад 300 осіб
  Loading...

  Міжпарламентський комітет асоціації Україна-ЄС запрацює у січні

  Міжпарламентський комітет сподівається – ЄС посилить допомогу Україні [відео]

  Україна має пройти реформи, які свого часу пройшла Польща - Яценюк

  Без вільної України не буде стабільної і безпечної Європи – президент Польщі