турист 5.ua

Через загрозу дефолту у Греції найбільше потерпає туристична галузь

Кількість скасованих турів до Греції цього літа значно зросла. Греки, які працюють у сфері обслуговування, вже відчувають збитки, втім, сподіваються на краще.

Грецький острів Санторіні - справжня туристична Мекка, але цього року натовпи відвідувачів тут дещо менші, ніж зазвичай. Відлякані можливим дефолтом відпочивальники в останню мить скасовують вже придбані тури. Загалом кількість таких відмов порівняно з минулим роком зросла на 30%. На острові статистика дещо краща.

Найбільшою проблемою є робота банків. Від початку місяця вони зачинені і не відкриються принаймні до понеділка. Для місцевих існують обмеження на зняття коштів із банківських карток. Для туристів заборон немає, але доводиться вистоювати черги біля банкоматів, адже більшість власників готелів та крамничок просять розраховуватися готівкою.

"Ми працюємо з постачальниками з материка. А вони зараз вимагають готівкових розрахунків. Інакше відмовляються постачати продукти. Не знаю, як довго ми ще зможемо працювати за таких умов", - зазначає ресторатор.

"Усі навколо бояться, що туристична галузь постраждає, дарма. Греція - безпечне і комфортне місце для відпустки, тож туристи тут будуть завжди", - наголошує продавець сувенірної лавки.

Олена Хоменко, "5 канал"

Попередній матеріал
Вірменська влада на $126 тис. оштрафувала електричну компанію-монополіста, що спричинила хвилю протестів у країні
Наступний матеріал
Виборчих блоків на місцевих виборах в Україні не буде – голова ВР
Теги:
Loading...