пожежа_Бурятія
5.ua

Через тривалі лісові пожежі у Бурятії запровадили надзвичайний стан

  Станом на 18 травня 2015 року на території Росії зареєстровано 78 лісових пожеж на площі 46 тис. га. Режим надзвичайної ситуації введено в чотирьох регіонах Російської Федерації. Найбільш важка ситуація склалася в Забайкальському краї, де діє 22 загоряння на 38,4 тис. га.

  Про це повідомляють "Российские лесные новости".

  За інформацією видання, за минулу добу ліквідовано 122 пожежі на 29,1 тис. Га. Для гасіння залучалось понад 3 тис. осіб, 627 одиниць техніки та 25 повітряних суден. За даними Федеральної диспетчерської служби лісового господарства, за день вогнем було пройдено 17,8 тис. га, в тому числі 14,8 тис. га вкритої лісом площі.

  Найбільш складна ситуація склалася в Забайкальському краї, де діє 22 загоряння на 38,4 тис. га. У регіоні працюють 286 працівників парашутно-пожежної десантної служби ФБУ "Авиалесоохрана". У Республіці Бурятія зафіксовано десять осередків на 7,1 тис. га. До ліквідації найскладніших пожеж залучено 100 повітряних вогнеборців. Висока, місцями надзвичайна пожежна небезпека в лісах за умовами погоди встановилася у східній, центральній і південній частинах Забайкальського краю, в центрі і на сході Республіки Бурятія. Гасіння ряду лісових пожеж ускладнене через їх дії в гірській місцевості і хвойних молодняках, пише видання.

  У Красноярському краї зареєстровано 29 загорань на площі 495 га, в Республіці Тива - сім вогнищ на 488 га. Лісові пожежі також діють в Ханти-Мансійському автономному окрузі, Іркутській області, республіках Хакасія, Комі, Саха (Якутія) і Камчатському краї. Площа осередків становить від 1 до 49 га.

  Як відзначає видання, пожежонебезпечний сезон відкрито в 81 суб'єкті РФ. Режим надзвичайної ситуації введено в чотирьох регіонах: на всій території Республіки Хакасія, Забайкальського краю, Амурської області, в 19 районах Республіки Бурятія.

  Нагадаємо, 12 травня площа лісових пожеж у Бурятії зросла в 11 разів.

  Попередній матеріал
  Найважче за минулу добу силам АТО було на Луганському напрямку - Лисенко
  Наступний матеріал
  Меджліс отримав від СБУ архіви НКВС про тортури кримських татар
  Теги:

  Площа лісових пожеж у Сибіру охопила вже 38 тисяч гектарів лісів

  Площа лісових пожеж у Бурятії зросла в 11 разів

  Площа лісових пожеж в Сибіру наразі складає 65 000 гектарів

  Нові лісові пожежі в РФ: у Приамур'ї введений режим надзвичайної ситуації