Через російську агресію НАТО планує втричі збільшити чисельність сил швидкого реагування

  Збільшити угруповання сил швидкого реагування обіцяють в НАТО.

  Про це на відкритті засідання міністрів оборони країн Альянсу оголосив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. За його словами, численність сил швидкого реагування НАТО планується збільшити втричі, до 40 тисяч осіб.

  Також Столтенберг зазначив, що Альянс застосовує новий, оперативніший підхід в ухваленні військових і політичних рішень. Це дозволить якнайшвидше розгорнути сили НАТО в регіоні, де цього вимагатиме ситуація. Крім того, Столтенберг згадав і про російську військову агресію - офіційній Москві він пообіцяв гідну відповідь на будь-яку загрозу.

  "Те, що Росія зробила в Україні – це не заходи безпеки. Анексувати частину іншої країни не є обороною. Це акт агресії. Вперше з часів закінчення Холодної війни у Європі зухвало захопили територію. Росія продовжує надсилати війська на схід України і дестабілізувати ситуацію. Немає сумніву, що Кремль відповідає за агресію у Європі. Саме тому НАТО реагуватиме на таку загрозу оборонними методами", - заявив Єнс Столтенберг, генеральний секретар НАТО.

  Попередній матеріал
  В Росії автобус зітнувся з КамАЗом: загинуло 16 людей
  Наступний матеріал
  Директор електростанції Єревану отримує $60 тис. зарплати – вірменський активіст
  Теги: