radiosvoboda

Чехія може надати Україні нелетальну військову допомогу - міністр оборони

  Про це заявив міністр оборони Чехії Мартін Стропніцкі під час спільної прес-конференції з міністром оборони Польщі Томашем Сємоняком, який перебував з візитом у Чехії.

  "Наша допомога вже є в Україні. Вона проявилась насамперед з гуманітарного погляду", - цитує чеського міністра "Радіо Свобода".

  З його слів, Чехія вже направила в Україну спорядження для української армії. Стропніцкі також підкреслив, що у Києві працює "першокласний фахівець з логістики".

  Як зауважив чеський міністр, у майбутньому співпрацю між Прагою та Києвом можна продовжити у сфері "експертизи та військових навчань".

  Нагадаємо, у понеділок, 25 лютого радник міністра оборони Польщі Богуслав Пацек повідомив, що польська влада планує надіслати в Україну військових інструкторів для підготовки українських військовослужбовців.

  Окрім того, про таке ж рішення заявив британський прем'єр Девід Кемерон. За його словами, Лондон відправить до України 75 військовослужбовців. Вони не братимуть участі у воєнних діях, а тренуватимуть українських вояків. Дехто пробуде в Україні до півроку.

  Попередній матеріал
  У Києві відкрився кінотеатр українського кіно
  Наступний матеріал
  Савченко стала четвертим лауреатом премії "Світло Справедливості"

  Польща має намір відправити в Україну військових інструкторів

  Польща може відправити в Україну миротворчу місію

  Британія відправляє до України військових інструкторів

  США можуть дати Україні зброю, якщо Росія остаточно порушить Мінські угоди - Керрі