Фото liveinternet.ru

Чеченська Врадіївка: в Чечні молодь штурмувала відділ поліції через побиття дівчат у хіджабах (відео)

  Поліцаї Ачхой-Мартанівського ледве відбили штурм неозброєного натовпу вогнем з автоматів.

  В Ачхой-Мартанівському районі Чечні розгорається конфлікт між місцевими мешканцями і провладними силовиками, які побили трьох дівчат у хіджабах. Про таке повідомляє російська "Новая газета" з посиланням на локальні ЗМІ. В ході протистояння силовики відкрили стрілянину в повітря.

  Масові заворушення розпочались після того, як 28 травня поліцаї побили трьох дівчат у хіджабах прямо перед будівлею місцевої школи. Однолітки дівчат намагалися захистити їх від силовиків, в результаті чого почалася масова бійка. Пізніше десятки молодих людей на автомобілях заблокували місцевий відділ поліції і зажадали видати їм винуватців інциденту.

  "Інформація про свавілля силовиків швидко поширилася по селу, молоді люди через мобільники зв'язалися зі своїми друзями та знайомими, після чого хлопці на легкових машинах поїхали до будівлі відділу. Поліцейські з території відділу вийти побоялися, але коли молодь підходила занадто близько, стріляли з автоматів в повітря", – цитує видання розповідь очевидця.

  Раніше в тому ж селі Ачхой-Мартанівського району Чечні поліцейський з того відділку побив 16-річного старшокласника прямо під час здачі Єдиного державного екзамену (російський різновид ЗНО).

  Попередній матеріал
  У ході АТО 16 медиків загинули, ще 60 отримали поранення
  Наступний матеріал
  Українські вчені хочуть від держави мільйон євро на виробництво розробленого ними препарату для потреб АТО
  Loading...

  Чоловік, який вбив двох людей у Харківській області, воював в Афганістані, Чечні та Ізраїлі

  Омбудсмен Чечні пропонує легалізувати в Росії багатоженство

  Кадиров наказав стріляти по росіянах, які спробують вести операції в Чечні: "Будь він москвич або ставрополець – відкрити вогонь на ураження"

  Пєсков заборонив Чечні постачати зброю до Мексики