Амур.инфо

Будівельники російського космодрому знову голодують

  20 співробітників компанії "Стройіндустрія-С", що працюють на будівництві космодрому "Восточный", оголосили безстрокове голодування з вимогою виплатити їм зарплату з січня по березень 2015 року.

  Як йдеться у зверненні будівельників, загальний борг компанії перед 311 працівниками становить 16,132 мільйона рублів, передає "Медуза". Робітники мають намір продовжувати голодування до виплати заборгованих зарплат.

  У зверненні будівельників наголошується, що вони харчуються за талонами, які їм виділила одна з будівельних фірм в борг, і не можуть навіть утекти з місця будівництва космодрому через відсутність грошей.

  "У зв'язку з невиплатою нам зарплати за пропрацьований час з січня по березень 2015 року, порушенням наших прав, з урахуванням важкого фінансового становища, що склалось у кожного працівника, оголошуємо безстрокове голодування з 22 квітня з 10:00", – йдеться в заяві активістів.

  У "Медузі" нагадують, що будівельники першого суто російського космодрому раніше неодноразово оголошували про початок голодувань з вимогою виплатити зарплату. 4 квітня 26 будівельників компанії "Стройіндустрія-С" оголосили голодування, але припинили його в той же день після бесіди з віце-прем'єром Дмитром Рогозіним, який пообіцяв їм виплату усіх боргів. Коли за майже три тижні мовчання стало зрозуміло, що чиновник збрехав – працівники знову вдались до голодування.

  Тим часом, Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу за фактом невиплати зарплат будівельникам космодрому "Восточный". Генеральний директор "Стройіндустрії-С" уже заарештований.

  Попередній матеріал
  Кличко доручив визначити основні принципи антикорупційної програми до наступного засідання
  Наступний матеріал
  У столиці представили нового керівника "Київавтодору"

  Будівельники російського космодрому написали на дахах прохання про порятунок

  Завтра розпочнуть голодування будівельники російського космодрому "Східний"

  Росія не зможе добудувати власний космодром до кінця року – виділені на будівництво $278 млн. розікрали

  В Росії зупинилось будівництво космодрому – працівники вимагають зарплати