Амур.инфо

Будівельники російського космодрому написали на дахах прохання про порятунок

  Будівельники космодрому " Восточный" написали послання президенту Володимиру Путіну прямо на дахах своїх тимчасових жител.

  Люди послали Володимиру Путіну сигнал SOS, пише місцевий сайт "Амур.инфо". Вони написали на дахах звернення з проханням про допомогу. Текст добре видно з висоти – його намалювали білою фарбою. Щоб сфотографувати результати своєї праці, будівельники використовували кран. Люди написали президенту РФ, що чотири місяці сидять без зарплати і хочуть працювати. Вони вірять, що всі їхні біди через те, що Путін просто не знає про зловживання чиновників, тож сподіваються, що "хто-небудь де-небудь надрукує і викладе цю фотографію. Це буде сигнал. Ми хочемо привернути увагу президента до того, що діється на космодромі. Говорять багато, але практично нічого не робиться", – кажуть протестувальники.

  Текст на дахах такий: "Шановний Путін ВВ, врятуй робітників, 4 місяці без зарплати, хочемо працювати".

  У виданні повідомляють, що акцію протесту здійснюють робітники ЗАТ "Тихоокеанская мостостроительная компания" – одного з найбільших субпідрядників на космодромі. На космодром підприємство відправило близько 500 осіб, але зараз більшість повернулося до Примор'я. На будівництві залишилося близько 30 осіб. З 1 березня ніхто не працює – вони приїжджають охороняти майно бази. Зарплату ж їм не платять 4 місяці. Відносно компанії почалася процедура банкрутства. Співробітники написали відкритий лист Путіну, однак у відповідь отримали відписку з канцелярії, що їх звернення направлено в приморську трудову інспекцію.

  Як повідомляє "Амур.инфо", "Тихоокеанська мостобудівна компанія" заборгувала своїм співробітникам близько 60 мільйонів рублів.

  Будівельники не втратили надії поговорити особисто з Путіним. Вони приготували питання для прямої лінії з президентом РФ, яка відбудеться завтра, 16 квітня. У глави держави вони хочуть запитати – чи знає він про справжні причини зриву термінів будівництва та низької якості робіт на космодромі "Восточний". Однак наразі питання про космодром не потрапило до списку популярних.

  Попередній матеріал
  Яценюк доручив главі Мін'юсту взяти участь у засіданні КСУ щодо закону про люстрацію
  Наступний матеріал
  У США освітян засудили на 20 років за підтасовку результатів іспитів

  Завтра розпочнуть голодування будівельники російського космодрому "Східний"

  Росія не зможе добудувати власний космодром до кінця року – виділені на будівництво $278 млн. розікрали

  В Росії зупинилось будівництво космодрому – працівники вимагають зарплати

  На Байконурі знову не змогла злетіти російська ракета "Протон-М"