flashnord.com

Будівельникам російського військового аеродрому в Сєвероморську три місяці не виплачують зарплату

  Будівельникам військового аеродрому Сєвєроморськ-1 у Мурманській області три місяці не платять зарплату. Заборгованість перед працівниками становить близько 50 млн рублів

  Про таке заявили самі будівельники, повідомляє інформаційне агенство FlashNord.

  "Замовником будівництва виступило міністерство оборони, а підряди на роботи розподілені між підрядниками та субпідрядниками. Останнє, що ми отримали від компанії "Аеродроми Мости Дороги", аванс за серпень", - сказав один з будівельників і зазначив, що більшість співробітників працюють на об'єкті вахтовим методом і приїхали з різних регіонів країни. «Готові до страйку", - додав будівельник.

  За інформацією FlashNord в самій компанії "Аеродроми Мости Дороги", заборгованість по зарплаті викликана помилкою в проекті реконструкції аеродрому, яку доводиться переробляти за свій рахунок. «Відповідно, замовник нам не платить", - повідомив представник агентства.

  Офіційного коментаря в компанії не надали: за словами секретаря, все керівництво зайняте або знаходиться на нарадах. Видання інформує, що на реконструкцію об'єкта, за даними ЗМІ, було заплановано 3 млрд 653 млн рублів. На ці гроші планується збільшення довжини існуючої злітно-посадкової смуги до 3500 метрів (було 3000 м), що дозволить приймати всі види повітряних суден, включаючи далекомагістральні літаки Іл-96, стратегічні ракетоносці Ту-160 і Ту-22М, протичовнові літаки дальньої морської зони Ту-142.

  Як повідомляв 5.ua, у вересні 2015 року Тульський завод виплатив зарплату цеглинами.

  Попередній матеріал
  Яресько очікує протистояння з РФ через "борг Януковича"
  Наступний матеріал
  Рішення парламенту "відсікли" одного з олігархів від монополії у нафтогазовому ринку - Парубій