zaholovok.com.ua

Британський депутат-лейборист приїхав на Донбас, щоб особисто упевнитися в російській агресії

  Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Кіхтенко зустрівся з представником британського парламенту, членом Лейбористської партії лордом Джоном Квентіном Девісом.

  Парламентарій з Великобританії прибув з триденним візитом у Донецьку область, "щоб особисто переконатися в російській агресії на Донбасі", передає "Інтерфакс-Україна".

  "За підсумками поїздки він повинен доповісти колегам про реальний стан справ, після чого буде прийнято рішення про формат надання допомоги Україні", - йдеться у повідомленні.

  "Росія завозить на територію України через відкритий кордон сучасну важку техніку - танки, БМП, артилерійські системи" - повідомив Кихтенко.

  Він також підкреслив, що кожен день територія Донецької області з російської зброї обстрілюється бойовиками. Так, за минулу добу було зафіксовано 106 обстрілів, за сьогдні - 36.

  Йдеться, що найближчим часом Девіс планує побувати на лінії зіткнення, щоб особисто упевнитися в тому, що бойовики порушують Мінські домовленості і продовжують обстрілювати територію області.

  Попередній матеріал
  Білоруські та українські прикордонники обговорили спільні розслідування незаконних перетинів кордону
  Наступний матеріал
  В Донецькій області повністю заборонили продаж алкоголю військовим

  Британія планує негайно збільшити потужність збройних сил

  Британія виступає за постійну присутність сил НАТО в Чорному морі

  Глава МЗС Великої Британії закликав Росію повернути Крим Україні

  Британський прем'єр створює фонд для підтримки країн Східної Європи в їхньому протистоянні російському тиску