Британія відмовила Росії в участі у військовій виставці DSEI-2015

  Влада Великобританії відмовила Росії в участі у міжнародній виставці оборонних систем та обладнання для усіх родів військ DSEI-2015, яка відбудеться у Лондоні з 15 по 18 вересня.

  Про це повідомив заступник генерального директора російської державної корпорації "Ростех" із зовнішньоекономічного співробітництва Дмитро Шугаєв під час виступу у програмі "Арсенал" на радіостанції "Эхо Москви", передає Deutsche Welle.

  "Британська виставка DSEI цього року надсилає відмову, незважаючи на нашу заявку: вас на цій виставці бачити не хочемо", - зазначив Шугаєв.

  Військова виставка DSEI-2015 проводиться з 1999 року один раз на два роки та розрахована на зміцнення торгово-промислових зв'язків між представниками світового ВПК. У рамках заходу зазвичай планується конференція, присвячена проблемам оборони у сучасних умовах та питанням міжнародної безпеки.

  Нагадаємо, це уже не перший випадок, коли влада Великобританії відмовляє Росії в участі у міжнародних виставках. Зокрема, у липні 2014 року британський уряд через події в Україні не запросив делегацію РФ на авіасалон "Фарнборо".

  Попередній матеріал
  США вимагають від Росії припинити обстріли Дебальцевого
  Наступний матеріал
  В Угорщині пройшов масовий антипутінський мітинг

  У Києві відбудеться виставка доказів злочинів РФ на Сході України - Мінінформ

  В Києві відкривається виставка "Волонтерський воєнпром"

  Керівництво ПАРЄ заборонило проводити виставку про війну на Донбасі - депутат

  В Україну прибули 20 британських броньовиків Saxon