112.ua

Британія пригрозила Росії нищівними санкціями

  Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявив, що Європа не може заплющувати очі на вторгнення Російської Федерації в Україну.

  Про це британський прем’єр сказав, виступаючи на заводі компанії Rolls-Royce, пише "Дзеркало тижня".

  Під час виступу Кемерон пригрозив президенту Росії Володимиру Путіну дуже серйозними санкціями, від яких російська економіка не зможе оговтатися ще багато років.

  Разом з тим, він закликав британський бізнес поставитися з розумінням і потерпіти труднощі, які виникають через економічний тиск Заходу на Росію.

  Прем’єр також додав, що багато урядів у Європі хотіли б зняти з себе відповідальність за вирішення конфлікту в Україні і перекласти її на когось іншого.

  "Але це було б жахливою помилкою, тож Великобританія бере участь у протистоянні російській неприпустимій поведінці. І доводиться миритися з труднощами від санкцій", - наголосив він.

  Прем’єр-міністр Британії також  нагадав, що проросійські бойовики на Донбасі використовують російську зброю, "яка не продається в інтернеті".

  "В Україні одна країна ефективно порушує територіальну цілісність іншої, тому що підтримувані Росією бойовики на сході використовують російські ракетні системи залпового вогню, російські танки і російську артилерію. Це не можна купити на eBay. Його дає Росія. Ми повинні зайняти дуже жорстку позицію, що така поведінка матиме тяжкі економічні і фінансові наслідки на багато років", - заявив Кемерон

  Попередній матеріал
  На Закарпатті в останню путь провели трьох бійців АТО
  Наступний матеріал
  Трансляція засідання РНБО під головуванням Президента. Наживо

  Велика Британія підтримає посилення санкцій, якщо "Мінськ-2" не запрацює - Кемерон

  Порошенко і Кемерон провели зустріч у Брюсселі

  Обама і Кемерон домовилися продовжувати чинити економічний тиск на Росію

  США і Велика Британія об'єднаються для посилення і продовження тиску на Росію – заява Кемерона і Обами