Брідлав 5.ua

Брідлав: РФ не має наміру бути партнером НАТО, оскільки дозволяє собі збройну анексію чужої території

Ніхто не хоче "холодної війни" - це зовсім не той шлях, яким ми хочемо йти у майбутнє

НАТО не хоче повертатися до "холодної війни" і не бачить повороту до неї зараз. Так в Альянсі відреагували на заяву російського прем'єра. На Мюнхенській конференції з безпеки Дмитро Медвєдєв заявив, що політичне ставлення НАТО до Росії залишається недружнім і закритим, і відносини між Москвою та Альянсом скотилися до часів "холодної війни".

Командувач об'єднаних сил Альянсу в Європі Філіп Брідлав зауважив, що усі дії НАТО є пропорційними до дій Кремля і мають на меті захист та безпеку. Росія ж, наголосив Брідлав, продемонструвала, що не має намірів бути партнером НАТО, оскільки дозволяє собі такі дії, як збройну анексію чужої території.

"Ми бачимо країну, яка знову і знову наголошує на тому, що може застосувати силу, щоб змінити міжнародно визнані кордони. І тому з метою оборони НАТО вживає відповідних заходів, яких не може не вжити. Але ніхто не хоче нової "холодної війни" - це зовсім не той шлях, яким ми хочемо йти у майбутнє", - зазначив командувач об'єднаними силами НАТО в Європі.

Нагадаємо, як заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, НАТО мобілізує свої сили та нарощує військову активність через дії Росії на Сході України.

Попередній матеріал
На День закоханих українців чекає сильний вітер та туман
Наступний матеріал
Протягом минулої доби бойовики 69 разів обстріляли опорні пункти ЗСУ на Донецькому і Маріупольському напрямках - штаб АТО
Теги:
Loading...

Грибаускайте: Росія і Захід перебувають на межі не "холодної", а "гарячої" війни

Росія і США наближаються до нової "холодної війни" – американська розвідка

НАТО посилює військову присутність у Чорному морі, у небі з'явились літаки AWACS

НАТО: ситуація в Україні – одна з найбільших загроз сьогодення

Росія вже ніколи не поверне минулу довіру НАТО - Столтенберг

5 канал - трансляція наживо