nv.ua

Болгарія вивела бронетехніку на кордон із Македонією

  Через наплив біженців з Близького Сходу влада Болгарії прийняла рішення встановити на чотирьох контрольно-пропускних пунктах на кордоні з Македонією легку бронетехніку.

  Ці заходи - запобіжні, повідомляє Deutsche Welle з посиланням на Міністерство оборони Болгарії. Для посилення прикордонної охорони також направлені 25 військовослужбовців.

  Офіційний представник Міністерства оборони Болгарії Даніель Стефанов заявив, що завданням військових буде не патрулювання кордону, а проведення підготовки прикордонників. За необхідності чисельність особового складу і техніки на кордоні можуть збільшити.

  Болгарська влада наводить дані про те, що з початку 2015 року прихистку у країні попросили понад 9,2 тисячі осіб. Болгарія, на відміну від Македонії, є членом ЄС, але не входить у зону Шенгенського договору. Основна частина мігрантів з Близького Сходу проникає в Болгарію через територію Туреччини. Щоб нейтралізувати цей шлях, Болгарія будує на турецькому кордоні 30-кілометрове прикордонне загородження.

  Нагадаємо, Македонія оголосила надзвичайний стан у південних та північних регіонах через збільшення кількості мігрантів та біженців. На території між македонським та грецьким кордонами тимчасово мешкають понад 1000 мігрантів із Сирії.

  Попередній матеріал
  Пхеньян і Сеул помирилися попри поранення двох південнокорейських солдатів
  Наступний матеріал
  Дуже важливо організувати порядок в Одесі - Згуладзе
  Теги:
  Loading...