capital.ua

Бойові дії на Близькому Сході позбавили більше 13 млн дітей можливості здобувати освіту - ООН

  Внаслідок конфліктів на Близькому Сході 13,7 мільйона дітей позбавлені доступу до освіти.

  У звіті, оприлюдненому 3 вересня Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ, йдеться, що це близько 40% дітей шкільного віку в Сирії, Іраку, Ємені, Лівії й Судані. ЮНІСЕФ допускає збільшення цього числа у найближчі місяці до 50%, повідомляє Радіо Свобода.

  Як йдеться у звіті, близько дев'яти тисяч шкіл у Сирії, Іраку, Ємені й Лівії неможливо використовувати для навчання. У 2014 році ЮНІСЕФ задокументував 214 нападів на школи у Сирії, Іраку, Лівії, Судані, Ємені й на палестинських територіях. За даними фонду ООН, цього року для надання доступу до освіти більшій кількості дітей необхідно залучити додаткові 300 мільйонів доларів.

  Як повідомляв 5.ua, канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що криза з мігрантами ставить під загрозу майбутнє шенгенської угоди. Раніше президент Європейської Ради Дональд Туск назвав вирішення міграційної кризи найважливішим на сьогодні завданням для Європи. 10 серпня Європейський Cоюз схвалив виділення 2,4 млрд євро країнам-членам ЄС на оновлення програм для вирішення проблеми нелегальної міграції. Найбільші суми отримають Італія і Греція, які змушені давати собі раду з найбільшим напливом мігрантів, головним чином з районів конфліктів в Африці та на Близькому Сході.

  Попередній матеріал
  У МОЗ підтвердили спалах поліомієліту в Україні
  Наступний матеріал
  У виборах візьмуть участь 85 об'єднаних громад - Пітцик
  Теги:
  Loading...