Близько 150 мігрантів намагалися нелегально пробратися до Великобританії через Євротунель

  Міграційна криза в французькому місті Кале, розташованому біля в'їзду в Євротунель, триває з початку року.

  У ніч на 4 липня близько 150 мігрантів спробували пробратися в Євротунель, щоб нелегально пробратися до Великобританії, пише Meduza із посиланням на The Guardian. У результаті роботу тунелю довелося змінити, а біля його в'їзду з боку Франції знову утворилася черга з вантажівок.

  Що сталося з мігрантами, що спробували пробратися в Євротунель, не повідомляється. Загалом довкола тунелю перебуває приблизно 3 тис. мігрантів з Еритреї, Афганістану та Сирії.

  Видання зазначає, що міграційна криза в французькому місті Кале, розташованому біля в'їзду в Євротунель, триває з початку року. Місцева влада, а також бізнесмени закликають уряд Франції вирішити проблему, оскільки мігранти заважають роботі Євротунелю.

  Наприкінці червня мігранти пішли на штурм вантажівок, які стоять у черзі в Євротунель. Вони спробували залізти в кузова автомобілів, щоб перетнути кордон.

  Водночас у Кале страйкують французькі моряки і портові робітники, які час від часу палять покришки близько Євротунелю. Вони незадоволені продажем двох поромів компанією MyFerryLink, яка забезпечує зв'язок між Францією і Великобританією. Моряки вважають, що продаж поромів може привести до звільнень. 

  Попередній матеріал
  Президент вручив нагороди за мужність та героїзм визволителям Слов'янська і Краматорська
  Наступний матеріал
  У Києві відкрилися виставка з експонатами із зони АТО
  Теги: