dt.ua

Білий дім: Міжнародна ізоляція Росії посилюється

  Посилення міжнародної ізоляції Росії продовжується, бо вона не припинила дестабілізаційні дії в Україні, наголошують у Вашингтоні.

  Речник Білого Дому Джош Ернест на брифінгу у Вашингтоні 15 вересня нагадав, що Сполучені Штати ефективно координували спільні кроки з Європейським Союзом у здійсненні тиску на Росію, передає УНІАН.

  "Посилення міжнародної економічної ізоляції на російське вище керівництво та російську економіку має для них наслідки", - сказав речник Білого Дому, відзначивши, що російська економіка отримала проблеми із залученням інвестицій, із вартістю російського рубля, а також має негативні прогнози стосовно майбутнього зростання.

  Ернест наголосив, що США та Євросоюз змусили Росію заплатити тяжку ціну за дії в Україні. "В той же час, ми також були доволі відвертими щодо того факту, що ця тяжка ціна поки що не призвела до тих стратегічних рішень, які ми хотіли би бачити від президента Путіна, і саме тому Росія стикається з посиленням міжнародної ізоляції", - наголосив Ернест.

  Речник Білого Дому нагадав, що позиція США є чіткою: "Якщо Росія почне виконувати взяті зобов'язання в контексті багатосторонніх переговорів у Мінську, то тоді Сполучені Штати та європейська спільнота будуть готовими розпочати послаблювати ці санкції".

  Нагадаємо, 12 вересня президент США Барак Обама назвав великою помилкою підтримку Росією режиму Башара Асада в Сирії. На думку Обами, натомість Росія та США мають об'єднати зусилля в боротьбі з терористами угруповання "Ісламська держава". Сполучені Штати та інші західні країни переконані, що перемогти в цій битві можна, тільки якщо усунути Асада від влади, що ускладнюється військовим втручанням Росії.

  Попередній матеріал
  "Батьківщина" і "Самопоміч" раніше для себе кулуарно розглядали вихід із коаліції - Соня Кошкіна
  Наступний матеріал
  У Facebook з'явиться кнопка для постів, під якими не хочеться ставити "лайк"
  Теги:
  Loading...