Путін
5.ua

Більшість німців звинувачують Путіна у конфлікті в Україні - опитування

  Соціологічний інститут Allensbach провів опитування і визначив ставлення німців до конфлікту в Україні. Згідно з результатами опитування, популярність Путіна в Німеччині рекордно знизилась.

  Лише незначна частина населення Німеччини підтримує офіційну позицію Москви в українському конфлікті, повідомляє DW.DE.

  Такі дані повідомляються в оприлюднених результатах опитування, проведеного соціологічним інститутом Allensbach на замовлення газети Frankfurter Allgemeine Zeitung.

  Видання з цього приводу повідомляє, що опитування продемонструвало, що точка зору на українські події, яка переважає в німецьких інтернет-форумах, не відображає позицію більшості німців.

  У повідомленні йдеться, що 55 % респондентів покладають на Росію відповідальність за розв'язання конфлікту в сусідній країні. Близько 34 % звинувачують у цьому проросійських сепаратистів, 20 % - Україну. Водночас 17 % вважають, що відповідальність за конфлікт несуть США, а 6 % винним називають Європейський Союз.

  Близько 42 % респондентів вважають, що дії Росії (які 55 % опитаних назвали агресією) - не обмежаться Україною. Словам московської влади про те, що конфлікт, який почався минулого року, спричинив "путч" проти легітимного президента Віктора Януковича, вірять 20 %.

  Повідомляється, що лише 7 % сприймають на віру, що Росія захищає людей на Сході України від переслідувань з боку київської влади. Ця точка зору, за даними опитування, найбільш поширена серед прихильників Лівої партії та партії "Альтернатива для Німеччини".

  До Путіна прихильно ставляться лише 8 % респондентів, тоді як про своє негативне ставлення до нього заявили 66 % опитаних. Для порівняння - в 2001 році до Путіна прихильно ставилися 43 % німців.

   

  Попередній матеріал
  СБУ розслідує справи про понад 1000 терактів, більш як 60 диверсій та 85 випадків держзради
  Наступний матеріал
  Прокуратура проситиме довічного ув’язнення виконавцям теракту в Харкові

  Порошенко попросив президента Румунії підтримати відправку миротворців на Донбас

  Данія підтримує направлення миротворчої місії ООН до України

  Німеччина виділить €500 млн на підтримку економіки України - Порошенко

  Китай підтримує суверенітет і територіальну цілісність України - Лі Кецян