nasha.lv

Більше половини росіян вважають, що до Путіна не доходить правда про стан справ у Росії - опитування

  Більшість населення схиляється до думки, що такого роду звинувачення досить правдоподібні, оскільки відомості про корупцію та зловживання у вищих ешелонах влади постійно публікуються у ЗМІ.

  42% росіян вважають, що до президента РФ Володимира Путіна не доходить повна інформація щодо стану справ у країні, а 14% - від президента приховують правду про реальну ситуацію. Лише кожен третій впевнений, що Путін отримує повну і достовірну інформацію.

  Про таке свідчать дані опитування "Левада-центру", пише УНІАН.

  У "Левада-центрі" також зауважують тривалий "ефект" від анексії Росією Криму: у порівнянні з 2012 р., частка росіян, які вважають, що Путін винен у тих зловживаннях, яких його звинувачують опоненти, скоротилася з 16% до 7%, а частка тих, хто, навпаки, не вірить у те, що він коли-небудь зловживав владою, зросла з 11% до 22%.

  Основна маса населення схиляється до того, що такого роду звинувачення досить правдоподібні, оскільки відомості про корупцію і зловживання у вищих ешелонах влади постійно публікуються в ЗМІ. Проте, поділяючи такі підозри, люди не готові відкрито пред'являти їх президенту, виправдовуючи свій опортунізм такими аргументами, як "при ньому країна стала жити краще".

  Крім цього, більше двох третин опитаних - 71% - говорять про те, що вони можуть вільно висловлювати своє ставлення до політики, що проводиться керівництвом країни. Водночас десята частина населення заявляє про страх давати такі оцінки.

  Нагадаємо, нещодавно російський політолог і журналіст Андрій Піонтковський заявив, що оточення Путіна з весни шукає контактів із західним світом.

  Попередній матеріал
  Київські патрульні затримали п'яного "майора міліції"
  Наступний матеріал
  У Сирії бойовики публічно обезголовили всесвітньо відомого археолога
  Теги:
  Loading...