svaboda.org

Білоруських фанатів ретельно перевіряють на кордоні після повернення з України

  На в'їзді до Білорусі тамтешні прикордонники ретельно перевіряють потяги з України.

  Про це "Радіо Свобода" розповіли очевидці.

  "Поверталася в Малориту потягом Заболоття-Брест. З нами їхали футбольні вболівальники, які були у Львові. Митники перевіряли більш ретельно, ніж зазвичай. Майже на коліна ставали, щоб кожну нашу сумку обшукати. Прикордонники запитували, хто є вболівальниками, та записували в якийсь список. У нашому вагоні було десь із 20 вболівальників, у тих, які ближче до вокзалу - більше. По них зразу було видно, що вболівальники - з шарфами, сидять по 4-6 чоловік, невиспані, всі одного віку. Думаю, митників та прикордонників навмисно направили на відстеження уболівальників, "- розповіла пасажирка.

  Вона припускає, що "напевно, потім за тими списками працюватимуть - чому там були, або використовували біло-червоно-білу символіку, хто завербував..."

  Нагадаємо, вчора у Львові відбувся матч відбіркового етапу на Євро-2016 між збірними України та Білорусі, на якому перебували близько тисячі вболівальників команди гостей. Вони вивісили проукраїнські банери, перегукувалися патріотичними гаслами і разом з українськими фанатами співали добре відому пісню про Путіна. Сам поєдинок завершився на користь України - 3:1. 

  Попередній матеріал
  Лаґард: Російські боргові претензії до України розгляне рада директорів МВФ
  Наступний матеріал
  Золотовалютні резерви України зросли з $5 млрд до $12 млрд - Порошенко
  Теги:
  Loading...