фото texty.org.ua

Білоруський прем'єр закликав пришвидшити переорієнтацію експорту з Росії на інші ринки

  Сьогодні голова уряду Білорусі Андрій Кобяков закликав до "зміщення центру ваги в експортній політиці з російського ринку на інші напрямки".

  Про таке повідомляє РБК.

  Білоруський уряд незадоволений експортними показниками торгівлі з РФ. Прем'єр-міністр країни Андрій Кобяков закликав до переорієнтування білоруського експорту з російського ринку на інші перспективні напрямки. Відповідну заяву глава білоруського уряду зробив сьогодні в ході засідання Ради міністрів.

  Серед іншого, прем'єр констатував, що за перші два місяці поточного року обсяг білоруського експорту по товарах і послугах скоротився на 22,7% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Він закликав виробити рішення, спрямовані на виправлення даної ситуації.

  Кобяков нарікає, що білорусам стає все складніше працювати на російському ринку – попри низку міждержавних угод. Прем'єр пояснив, що "непроста економічна ситуація змушує Росію захищати свій ринок, своїх виробників, незважаючи на стартувало економічне інтеграційне об'єднання – Євразійський економічний союз".

  Вихід він бачить необхідність чимшвидше переорієнтувати експортін зусилля країни: "Ситуація із зовнішньою торгівлею підтверджує необхідність більш динамічного зсуву центру тяжіння в експортній політиці з російського ринку на інші напрямки".

  Він підкреслив, що потрібно проводити прискореними темпами як географічну, так і товарну диверсифікацію експортних потоків.

  Попередній матеріал
  Терористи обстріляли українські позиції з "Градів" поблизу Гранітного
  Наступний матеріал
  Не варто сподіватися на поліпшення відносин з Росією, поки при владі перебуває Путін - євродепутати
  Теги:

  Білорусь знову припинила постачати нафтопродукти до Росії

  У Росії кинули за ґрати білоруса за заклик повернути Україні Крим

  У Білорусі відмовилися від георгіївської стрічки на 9 травня

  У Кремлі нарешті прокоментували відмову Лукашенка від участі у путінському параді