Білорусь перекинула до кордону з Україною спецназ, гвардійців та авіацію

  У Білорусі триває перевірка системи посилення охорони державного кордону і територіальної оборони.

  Таке повідомило Міністерство оборони республіки, передає "Інтерфакс-Україна". "В рамках перевірки системи посилення охорони державного кордону на південному напрямку і територіальної оборони Гомельської області військовослужбовці мобільного роти 38-ї гвардійської окремої мобільної бригади після здійснення маршу в супроводі вертольотів Мі-8 перейшли в оперативне підпорядкування командуванню Мозирського прикордонного загону та приступили до виконання спільних завдань щодо посилення державного кордону", - йдеться в повідомленні.

  За інформацією Міноборони, в свою чергу марш в район населеного пункту Костюківка Гомельської області здійснив підрозділ 103-ї окремої мобільної бригади сил спеціальних операцій Збройних сил. "У ході маршу особовий склад відпрацював завдання з відбиття нападу умовного противника. Прибувши до пункту призначення, військовослужбовці перейшли в оперативне підпорядкування органам прикордонної служби, зайняли новий позиційний район і приступили до облаштування польового табору", - зазначили у відомстві.

  "Розгортання територіальних військ проводиться з метою перевірки здатності органів управління Гомельської області реалізовувати покладені на них завдання", - пояснили в оборонному відомстві. У Білорусі 2 червня почалася перевірка територіальної оборони Гомельської області і системи посилення охорони державного кордону на південному напрямку.

  Попередній матеріал
  СБУ піймала на хабарі комбата з чернігівського гарнізону
  Наступний матеріал
  Яценюк: "Велика четвірка" закінчить аудит енерготарифів через тиждень