танкер 5.ua

Біля берегів Сахаліну зазнав катастрофи російський танкер "Надія" із нафтопродуктами

  За даними екологів, нафтопродукти розтеклися на 5 км уздовж берегової лінії.

  У районі порту Невельськ біля берегів російського острову Сахалін сів на мілину танкер "Надія". Загалом судно перевозило 786 тонн нафтопродуктів - 426 тонн дизельного палива і 360 тонн мазуту, повідомляє Meduza.

  Танкер, що стояв на рейді, викинуло на мілину вітром під час шторму. У судні утворилася пробоїна, вода затопила машинне відділення, почався витік палива з баків. На борту було восьмеро людей, ніхто з них не постраждав.

  Зі слів чільника регіональної громадської організації "Екологічна вахта Сахаліну" Дмитра Лісіцина, нафтопродукти розтеклися приблизно на 5 км уздовж берегової лінії. Місцеві жителі також говорять про сильний запах дизельного палива на узбережжі та в місті. На думку Лісіцина, екологічною катастрофою цю подію назвати не можна. Однак, вважає еколог, це серйозна аварія для Невельська, що негативно вплине на птахів і морських мешканців в цьому районі.

  Видання зазначає, що прес-служба МНС у Сахалінській області підтвердила факт витоку палива. Разом з тим вона стверджує, що забруднення узбережжя не зафіксовано. 

  Попередній матеріал
  Порошенко вирушає до Франції, де зустрінеться з низкою глав держав
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі вшанували пам'ять дітей, які померли від голоду в дитбудинку у 1932-33 роках
  Теги:
  Loading...