vidomosti-ua.com

Біг Бен можуть зупинити на ремонт, найтриваліший за останні 150 років

  Годинник Біг Бен на Єлизаветинській вежі британського парламенту, що дістав назву від свого найбільшого дзвона, можуть зупинити на час ремонту.

  У звіті спеціального парламентського комітету йдеться про небезпеки для цього годинника - одного із головних символів Лондона, повідомляє "BBC Україна".

  У комітету вважають, що Біг Бен потребує термінового ремонту, який може коштувати близько 60 млн доларів. Якщо годинник все-таки зупинять на ремонт, то зупинка Біг Бену може бути однією із найтриваліших від 1859 року, коли годинник встановлювали на парламентській вежі.

  Нагадаємо, у червні 2012 року знаменитому лондонському Біг Бену мали намір змінити назву. Символу Великої Британії захотіли дати ім`я королеви Єлизавети II - це подарунок  її величності до діамантового ювілею правління. Припускають, нове ім`я годинникової вежі - лише формальність, і британці й надалі називатимуть її Біг Беном.

  Попередній матеріал
  Стало відомо, з ким Україна зіграє в плей-офф відбору Євро-2016
  Наступний матеріал
  У "ЛНР" затримали так званого "міністра енергетики" за домовленість з українською стороною про постачання вугілля з Донбасу
  Теги:
  Loading...