prousa.info

Берні Сандерс та Дональд Трамп перемогли на праймеріз у штаті Нью-Гемпшир

Представник Демократичної партії Берні Сандерс та республіканець Дональд Трамп перемогли на праймеріз у США, які відбулися у штаті Нью-Гемпшир

Свою конкурентку Хілларі Клінтон Сандерс обійшов майже у три рази, 60% голосів проти 22% і цим майже повторив результати кокусів у штаті Айова. Мешканці Нью-Гемпшира серед республіканців обрали Дональда Трампа. Він одержав 34% від загальної кількості голосів, тоді як його найближчий суперник губернатор штату Огайо Джон Кейсік всього 16,5%.

Інші кандидати набрали менше 10% голосів. Наступні кокуси відбудуться у Неваді, а праймеріз у Південній Кароліні. Попередні внутрішні вибори партій триватимуть до літа. Потім у липні на загальнонаціональних партійних з'їздах офіційно оберуть кандидатів у президенти.

"Невдовзі після закриття виборчих дільниць свої вітання з перемогою передала Хілларі Клінтон. Вона була дуже люб'язна. Я вдячний їй за дзвінок та вітаю Клінтон і людей, які підтримують її з активною кампанією, яку вона проводить у Нью-Гемпширі", - зазначив кандидат на посаду президента Берні Сандерс.

Нагадаємо, у штаті Айова на попередньому раунді виборів перше місце серед республіканців здобув Тед Круз, а Гіларі Клінтон була першою серед демократів.

Попередній матеріал
Поблизу Мар'їнки підірвався автобус з пасажирами, є загиблі
Наступний матеріал
Солонтай: Найбільша проблема чинного уряду - це втрата довіри суспільства
Loading...

У США попередній раунд виборів стартував зі штату Айова

У Пентагоні назвали п'ять загроз США

Конгресмени США хочуть заборонити імпорт ракетних двигунів з РФ