news.sevas.com

Берлін не дозволить "Нічним вовкам" Путіна провести автопробіг містом – ЗМІ

  Німецька влада дозволяє російським байкерам-"антимайданівцям" провести лише приватний захід і тільки під наглядом поліції.

  Берлінська влада не дозволить російському провладному байкерському клубу "Нічні вовки" провести мотопробіг по місту на честь перемоги у війні в Європі 9 травня 2015 року, повідомляє "Дзеркало тижня" з посиланням на газету Die Welt.

  Поліція повідомила журналістам, що поки не отримувала запиту на дозвіл байкерам влаштувати мотопробіг на столиці Німеччини, але при надходженні такого запиту в найближчі дні організатори отримають відмову. Як пише видання, байкери можуть провести приватний захід, дозвіл на нього не потрібен, але вони будуть "під наглядом поліції". У разі спонтанного проведення мотопробігу міська влада залучить численних поліцейських і порушить цілісність колони, чим зведе нанівець ефект акції.

  За задумом, "Нічні вовки" збираються провести мотопробіг на честь 70-річчя Перемоги над Німеччиною. Байкери хочуть з 25 квітня по 9 травня проїхати по містах Москва, Мінськ, Брест, Вроцлав, Брно, Братислава, Відень, Мюнхен, Прага, Таргау, Карлсхорст і Берлін.

  Напередодні прем'єр-міністр Польщі Єва Копач заявила, що вважає наміри включити Польщу в маршрут мотопробігу клубу байкерів "Нічні вовки" провокацією. GazetaWyborcza повідомляє, що "Нічні вовки" спеціально змінили свій маршрут в Польщі, додавши до нього концтабір Аушвіц. Таким чином вони, нібито, хотіли відповісти главі МЗС Польщі Гжегожу Схетині, який заявив, що Аушвіц звільняли українці.

  Попередній матеріал
  Після завершення слідства на Суркова подадуть до суду - нардеп
  Наступний матеріал
  Чеський президент таки летить до Москви на 9 травня

  Поляки не пустять до себе путінських байкерів

  Закарпатські байкери за єдність України

  Журналістка зняла на відео видачу грошей учасникам "Антимайдану" в Москві

  У Москві тисячі росіян вийшли на провладну акцію "Антимайдан"