Банкрутство Греції матиме наслідки для всієї Європи - Туск

  Неспроможність Євросоюзу домовитися до кінця тижня щодо Греції призведе до банкрутства країни та призведе до негативних геополітичних наслідків.

  Про це заявив президент Європейської ради Дональд Туск на дебатах у Європарламенті у середу в Страсбурзі, передає "Укрінформ".

  "Наша неспроможність дійти згоди може призвести до банкрутства Греції і неплатоспроможності її банківської системи. І, звичайно, це буде найбільш боляче для грецького народу. Я не маю сумніву, що це також торкнеться Європи, у тому числі у геополітичному сенсі. Якщо хтось має будь-які ілюзії, що так не станеться, - вони наївні", - зазначив Туск.

  Президент Євроради наголосив, що для пошуку рішення грецької проблеми залишилося лише чотири дні. "До сьогодні я уникав розмов про дедлайн. Але я повинен чітко сказати, що останні часові рамки спливають наприкінці цього тижня. Усі серед нас несуть відповідальність за цю кризу, і всі мають відповідальність вирішити її", - додав він.

  Як ми уже повідомляли раніше, країни єврозони надали Греції час до ранку п'ятниці для підготовки нових пропозицій щодо угоди з кредиторами.

  Попередній матеріал
  Влада Китаю заборонила держкомпаніям продавати свої акції на біржах
  Наступний матеріал
  Оформлення вантажу в українських портах триватиме не більше години – прем'єр