допомога_мігранти 5.ua

Балканські країни звернулися до ЄС по допомогу у вирішенні проблеми з мігрантами

  Керівники балканських країн звернулися до Європейського Союзу по допомогу у вирішенні проблеми з мігрантами.

  Країни стверджують, що їм бракує ресурсів для утримання тисяч біженців, які прибули до цих держав з Близького сходу та Африки. Сербія та Словенія розраховують на всеохоплююче рішення, яке дозволить їм не нести тягар мігрантів наодинці. На відміну від них, Угорщина вже завершує будівництво чотириметрового паркана на кордоні з Сербією.

  Держава намагається таким чином убезпечитися від десятків тисяч біженців, які після перетину кордону прямуватимуть до більш заможних країн. Керівництво Хорватії побоюється, що потік мігрантів до країни після зведення парканів може суттєво зрости. Балканські країни наголошують на важливості квот з розподілення мігрантів по державах Єврозони.

  "Я свідомий прихильник політики квот. Мені здається, що в червні, у Брюсселі, ми зробили помилку, коли не запропонували цю систему та не проголосували за неї. Чинне на зараз відторгнення цієї системи є підґрунтям для твердження, що наразі в нас немає спільної ідеї, як упоратись із мігрантами", - наголосив президент Словенії Борут Пахор.

  Нагадаємо, скликати екстрений саміт Євросоюзу щодо вирішення проблеми біженців закликали Німеччина, Франція та Велика Британія. У спільному зверненні урядовці, зокрема, наголосили на необхідності створення у Греції й Італії – перших країнах ЄС на шляху більшості мігрантів – значної кількості пунктів, де можна було б зняти їхні відбитки пальців і провести реєстрацію.

  Попередній матеріал
  Російський рубль продовжив падіння
  Наступний матеріал
  В Одесі сталася стрілянина, постраждав чоловік
  Теги:
  Loading...