Скандал довкола сюжету 'Первого канала' 5.ua

Автору сюжету про нібито зґвалтовану в Німеччині російську дівчинку "світить" до п'яти років тюрми

  Прокуратура Берліна почала розслідування проти журналіста "Першого каналу"

  Про це повідомляє Deutsche Welle.

  Берлінська прокуратура почала попереднє розслідування відносно кореспондента "Першого каналу" Івана Благого. Таке заявив німецький адвокат Мартін Лютле, чиє клопотання про перевірку законності сюжету Благого про нібито викрадену і зґвалтовану російськомовну дівчинку Лізу стало підставою для відкриття кримінальної справи.

  За словами Лютле, берлінська прокуратура повідомила його про початок розслідування, що означає, що у відомстві "вивчають надані докази". На даний момент відносно Івана Благого існує "проста підозра", що необхідно для початку розслідування, пояснив адвокат.

  Лютле повідомив, що телесюжет знятий у дусі російської пропаганди і слугує розпалюванню міжнаціональної ворожнечі. За його словами, за вчинені дії російському журналісту загрожує від трьох місяців до п'яти років тюремного ув'язнення.

  Представник міської прокуратури Берліна Мартін Штельтнер пізніше повідомив, що справу 13-річної Лізи з Берліна розкрито. За даними влади, протягом 30 годин відсутності дівчинки не були здійснені "ні зґвалтування, ні взагалі будь-які сексуальні дії". У ніч свого зникнення 11 січня дівчинка ховалася від батьків вдома у свого друга. При цьому в прокуратурі триває слідство у справі про сексуальне насильство щодо дівчинки, скоєне до 11 січня. У цій справі проходять двоє чоловіків турецького походження.

  Як повідомляв 5.ua, скандал довкола сюжету "Первого канала" про зґвалтовану в Німеччині російську дівчинку набирає обертів.

  Попередній матеріал
  У Донецьку помічені російські морські піхотинці, переодягнені у форму бойовиків "ДНР" - Тимчук
  Наступний матеріал
  У Раді зареєстрували проект закону про валютні кредити: борги реструктуризують не всім громадянам
  Loading...

  Скандал довкола сюжету "Первого канала" про зґвалтовану в Німеччині російську дівчинку набирає обертів

  Подарунок кремлівській пропаганді: французький Canal+ показав фільм про Майдан попри протести українського посольства

  У Казахстані заарештували олігарха, який фінансував проросійську пропаганду

  У Міноборони спростували новий фейк російської пропаганди