Австрія_кордон 5.ua

Австрія посилює охорону східних кордонів після загибелі понад 70 мігрантів

  Минулого тижня загиблих мігрантів знайшли у покинутій вантажівці, що в'їхала до Австрії з території Угорщини.

  Коли і як загинули люди - невідомо. Щоб запобігти подібному, Відень посилює перевірку транспорту, повідомляє AP. Хоча і Австрія, і Угорщина є членами і ЄС, і Шенгенської зони, машини на кордоні зупиняють. Через це утворилася черга в кілька кілометрів.

  "Під час останніх перевірок ми разом із колегами з Німеччини, Угорщини та Словаччини стали свідками визволення із подібних машин 200 людей. Змогли заарештувати п'ятьох торговців людьми", - повідомив керівник поліції Австрії Конрад Коглер.

  "Злочинці стають жорстокішими, тож і ми маємо вживати суворіших заходів у відповідь. Від учора ми посилили пошуки уздовж кордону. Зупинили вантажівку з французькими номерами, в ній було 10 біженців. З ними зараз усе гаразд", - зазначила міністр внутрішніх справ Австрії Йоханна Мікл-Лайтнер.

  Нагадаємо, напередодні скликати екстрений саміт Євросоюзу щодо вирішення проблеми біженців закликали Німеччина, Франція та Велика Британія. У спільному зверненні урядовці, зокрема, наголошують на необхідності створення у Греції й Італії – перших країнах ЄС на шляху більшості мігрантів – значної кількості пунктів, де можна було б зняти їхні відбитки пальців і провести реєстрацію. 

  Попередній матеріал
  За минулу добу в зоні АТО обійшлося без втрат з українського боку – Лисенко
  Наступний матеріал
  СБУ перекрила канал виведення валюти за кордон
  Теги:
  Loading...