Air Force

Армія США готується до використання лазерної зброї

  Лазерна зброя буде призначена для нейтралізації дронів, артилерійських снарядів і ракет

  До 2023 року лазерна зброя стане одним з елементів оборонної системи США. Про це повідомила заступник помічника міністра армії США, відповідального за дослідження і розробки технологій, Мері Міллер. 

  Відзначається, що лазерна зброя не буде використовуватись у наступальних цілях. Вона призначатиметься для нейтралізації дронів, артилерійських снарядів і ракет. Лазери замінять ракети-перехоплювачі, кожна з яких оцінюється приблизно в $50 тис., що в десятки разів більше вартості ракет, які вони повинні перехоплювати.

  Відтак, це може змінити економіку протиракетної оборони. Як зазначає Келсі Атертон з Popular Science, хоча лазерні системи дорого коштують у розробці, вартість одного пострілу з них вкрай низька – всього $1 за постріл. Вона також зауважила, що така технологія допоможе захищати дорогу техніку від дешевих атак.

  Корпус морської піхоти США планує випробувати лазери для боротьби з безпілотниками протягом року. Натомість ВМС Сполучених Штатів вже протестували лазерну зброю на кораблі. Військово-повітряні сили США збираються випробувати лазери на літаках до 2022 року.

  Як повідомляв 5.ua, у Пентагоні розповіли, чому і як США вчаться в українських військових.

  Попередній матеріал
  ЄС запропонував Україні розпочати нові тристоронні переговори з РФ щодо цін на газ
  Наступний матеріал
  Суд відпустив водія BMW - винуватця резонансного переслідування - і зобов'язав знайти роботу (оновлено)

  У центр польського міста Лодзь стягнули військову техніку США

  США закликали країни-члени НАТО об'єднатися та виступити спільним фронтом

  У Пентагоні назвали п'ять загроз США