www.foxnews.com

Армія Нігерії звільнила з полону "Боко Харам" 178 осіб

  Нігерійські війська захопили одного з командирів ісламістського угруповання "Боко Харам".

  Напередодні, збройні сили Нігерії звільнили 178 осіб з полону терористичного угрупування "Боко Харам", передає видання ZN.UA. Про це повідомив прес-секретар армії Нігерії полковник Тукур Гусау. "У ході наступальної операції були врятовані 178 осіб, що були захоплені в полон терористами. Серед полонених були 101 дитина, 67 жінок і 10 чоловіків", - сказав Тукур Гусау. Також, за його словами, нігерійськими військами був захоплений один із командирів ісламістського угруповання "Боко Харам".

  Крім того, зазначається, що цього ж дня на північному сході Нігерії в селі Малари бойовики терористичного угруповання "Боко Харам" вбили не менше 13 осіб і ще було 27 поранено. На початку липня бойовики "Боко Харам" вбили близько 150 людей на північному сході Нігерії. Кілька сіл в штаті Борно були жорстоко атаковані бойовиками. Багато будинків в даних населених пунктах були знищені, а деяких людей терористи "Боко Харам" убивали прямо у мечетях. 

  Нагадаємо, на початку травня, нігерійські військові врятували 234 жінки і дівчини, захоплених бойовиками "Боко Харам" на північному сході країни.

  Попередній матеріал
  Яценюк скликає антикризовий енергетичний штаб
  Наступний матеріал
  Ціни на нафту продовжують падати
  Loading...