Македонія_мітинг_протест
5.ua

Антиурядова демонстрація в столиці Македонії перетворилася на безстрокову

Різнокольорові намети знаходяться просто під стінами парламенту Македонії. Антиурядова демонстрація у столиці Скоп'є перетворилася на безстрокову.

Напередодні понад 20 тисяч громадян вимагали відставки кабміну Ніколи Груєвського. Протест об'єднав албанське та македонське населення країни.

"Ми нікуди не підемо, допоки влада не піде у відставку. Ми любимо цю країну, яку в нас вкрав цей уряд. Ніхто з нас не рушить з місця, допоки Нікола Груєвський та його поплічники в уряді не звільняться", - каже прибічник опозиції Панде Йозевський.

Антиурядові протести в Македонії тривають від початку травня. Людям увірвався терпець через корупційні скандали за участі прем'єра та деяких міністрів уряду, махінації на виборах та контроль над судами. Напередодні у столиці мітингували щонайменше 20 тисяч людей.

На Заході пильно стежать за подіями у Македонії. Чинний уряд під керівництвом Груєвського загальмував демократичні процеси, а також інтеграцію країни до Євросоюзу та НАТО.

Уряд Македонії відкидає усі звинувачення і звинувачує опозицію у спробі дестабілізувати ситуацію в країні. Влада навіть планувала вивести на вулиці столиці своїх прибічників. Втім, до вечора не зібралося і купки проурядових демонстрантів.

Попередній матеріал
Україні треба швидше вести справу проти полонених ГРУшників - Чорновіл
Наступний матеріал
Бойовики у понеділок застосовували 82- та 120-міліметрові міномети – штаб АТО

У Македонії почалася масова акція протесту з вимогою відставки прем'єра Ніколи Груєвського

У Македонії 30 людей звинувачено в тероризмі після протистоянь у Куманово

У Македонії оголошено дводенну жалобу внаслідок протистоянь у Куманово

В Македонії внаслідок боїв поліції з терористами загинули більше 20 людей