unian.net

Антипутінський пікет заполонив центр Москви

  У центрі Москви біля метро Третьяковська проходить антиурядовий пікет на підтримку засуджених росіян за участь в акції, що проходила на Болотній площі 6 травня 2012 року, напередодні інавгурації президента Російської Федерації Володимира Путіна.

  Про це повідомляє "УНІАН" з посиланням на власні джерела. Як зазначає видання, акція узгоджена владою на 20 осіб, однак людей з російською опозиційною символікою як мінімум увдвічі більше.

  Активісти розгорнули банер "Свободу в'язням 6 травня", а також засудженим громадянам Росії. Серед них - Леонід Развозжаєв, викрадений в Україні. Учасники скандують "Путін злодій", "Росія без Путіна", "Ла-Ла-Ла", "Свободу політв'язням", "Росія буде вільною". Також, зазначає видання, можна побачити плакати з написом "Путін, жуй соплі, а не опозицію" і "Не помітили, як стали жити не в Росії, а в Бидлостані".

  За інформацією видання, багато учасників пікету постійно беруть участь в антивоєнних мітингах проти вторгнення Росії в Україну. Зокрема, на їхньому одязі окрім білих стрічок прикріплені жовто-блакитні, а також значки "Ні війні!".

  Водночас на місці проведення пікету двоє чоловіків з георгіївськими стрічками співають частівки проти опозиції і на підтримку російської влади. "Батьківщина, свобода, Путін", - сказали виконавці частівок.

  Тож, на місці акції, у центрі російської столиці, пікетувальники з різними поглядами ведуть суперечки щодо "майбутнього Росії".

  Попередній матеріал
  Гарпер: Канада готова застосувати нові санкції щодо РФ, якщо цього вимагатиме ситуація
  Наступний матеріал
  Терористи все більше застосовують важке озброєння - штаб АТО