G7_протест
5.ua

Антиглобалісти вимусили лідерів "Великої сімки" пересуватися на гелікоптерах

  У Німеччині антиглобалісти з багатьох країн розпочали обіцяні напередодні акції протесту. Із півтора десятка демонстрантів перекрили дорогу, що веде до готелю, в якому мешкатимуть учасники саміту "Великої сімки".

  З міркувань безпеки дипломатів вирішили доправляти туди гелікоптерами. Тим часом поліція розпочала переговори з протестувальниками. Частина пішли самі, вісьмох заарештували. Антиглобалісти хотіли пройти маршем до містечка Гармиш-Партенкірхен, де відбувається саміт. Однак поліція перекрила шлях. Загалом зустріч охороняють аж 22 тисячі поліцейських. До Німеччини вже з'їхалися близько 8 тисяч антиглобалістів та інших борців проти бідності та нерівності.

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель уже зустрілася із президентом США Бараком Обамою у містечку Крюні неподалік місця проведення саміту великої сімки. Засідання ж усієї групи розпочнуться пообіді в замку Елмау.

  Однією з основних тем саміту стане пошук шляхів врегулювання кризи на сході України та можливе запровадження проти Росії нових санкцій. Крім того, світові лідери зосередяться і на нагальних зовнішньополітичних питаннях, як-от проблемах міграції, тероризмі та змінах клімату. Президент України Петро Порошенко напередодні саміту провів зустрічі та телефонні розмови з його учасниками.

  Попередній матеріал
  Вчені отримали більше мільйона доларів на створення сорту картоплі без плям
  Наступний матеріал
  Вірус у Південній Кореї забрав уже п'ять життів. Влада впровадила стеження за телефонами