спека сонце
спека сонце ogo.ua

Аномальна спека у Польщі призвела до обмежень електропостачання

  Уряд Польщі у зв`язку з аномальною спекою і загрозою перевантаження енергосистеми у вівторок прийняв рішення про обмеження постачання електроенергії та її споживання до кінця місяця по всій країні.

  Як повідомляє УНІАН, обмеження стосуються близько 1,6 тис. великих споживачів електроенергії, насамперед промислових підприємств і заводів, і не включають уразливих споживачів, тобто лікарень, домашніх господарств, військової інфраструктури, аеропортів тощо.

  10 серпня всепольський оператор системи енергії Польські електроенергетичні мережі (PSE) повідомив про тимчасове запровадження на території всієї країни з 10-ї до 17-ї години 20-го ступеня подачі. За такого роду обмеження споживач може отримати тільки мінімальну потужність для того, щоб зберегти безпеку людей і технологічних об'єктів.

  Польща, як і Україна, потерпає від аномальної спеки. Нагадаємо, у Києві 10 серпня був встановлений новий температурний рекорд: +34,7 градуси за Цельсієм. Попередній рекорд був встановлений у 1931 році і тримався 84 роки.

  Попередній матеріал
  Мінекономіки: за перше півріччя ВВП України упав на 16,3%
  Наступний матеріал
  Притягнути Путіна і його оточення до відповідальності за злочини проти кримських татар буде важко – заступник міністра юстиції
  Теги:
  Loading...